classiera loader

یو پی اس ازیرن( oziren)

کاربر 2802
کاربر 2802

عضو از ۱۳۹۷/۰۶/۱۷

مشاهده همه آگهی ها
  •   09104581853
  • تاریخ ثبت : 9 ماه قبل

  • قیمت: 1,100,000 تومان

  • وضعیت: نو

  • محل: تهران, ستارخان

  • نمایش ها: 322

شرح

سرانجام با تلاش های شبانه روزی مهندسان و تکنسین های مجموعه ازیرن،توانستیم محصولی قابل رقابت با تمامی نمونه های موجود در بازار را تولید کنیم.
یو پی اس ازیرن با توجه به نیاز مردم ایران زمین و وجود نمونه های خارجی که با کیفیتی بسیار پایین تولید می شود،تولید و عرضه شد.این دستگاه با تکیه بر دانش و مهارت مهندسان ایرانی توانست به تولید انبوه برسد.
در تولید این دستگاه تماما از مواد ایرانی استفاده شده و از مرحله طرح و پیش تولید تا مرحله تولید و عرضه در کشور عزیزمان ایران به سرانجام رسیده است.

از مهمترین مزایای این UPS خروجی دقیق ۱۲V است که سبب تمایز با نمونه های موجود در بازار می شود.زیرا نمونه های بی کیفیت چینی موجود در بازار با اختلاف ولتاژی فاحش عرضه می شود و ولتاژی بین ۱۱.۵V تا ۱۳.۷V را به دستگاه تحمیل میکند که این امر سبب خرابی هارد دستگاه و سایر اجزای تشکیل دهنده سیستم امنیتی می شود.
یو پی اس ۱۲ ولت ازیرن از باطری داخلی ۷ آمپر پشتیبانی می کند که توانایی پشتیبانی از تعداد مورد نیاز دوربین شما را دارد ولی این نکته حائز اهمیت است که هر چقدر تعداد دوربین وصل شده به دستگاه ببشتر باشد،مدت زمان کمتری میتوان از برق اضطراری ups استفاده کرد.
اما مهندسان توانمند مجموعه oziren راه حلی مناسب برای این مشکل در نظر گرفته اند،در بعضی از نمونه های موجود در بازار امکان کارگذاری باطری داخلی وجود ندارد اما در یو پی اس ازیرن با به کار گیری از باطری داخلی و همچینین افزایش تعداد باطری ها میتوان مشکل کم بودن زمان استفاده از ups را برطرف کرد.
یو پی اس ازیرن دارای بطوری طراحی شده است که دارای کلید برای قطع و وصل باطری است و در صورت نیاز با قطع کردن جریان باطری،دستگاه های متصل به ups از خروجی ۱۲ ولت تبدیل شده استفاده می کنند.
یو پی اس ازیرن دارای کلید قطع و وصل برق ۲۲۰ ولت است به صورتی که در هنگامی که احساس کردید که برق ۲۲۰ ولت دارای نوسان یا مشکلی دیگری است میتوانید برای جلوگیری از آسیب به دستگاه های متصل برق ۲۲۰ ولت دستگاه را قطع کنید و دستگاه های موجود از برق باطری تغذیه کنند.
یو پی اس ازیرن دارای قطعه stop charging می باشد تا در هنگام اتمام شارژ دستگاه برق ورودی به باطری را قطع نماید و از آسیب رسیدن به باطری جلوگیری نمیاد.این ویژگی در هیچگدام از نمونه های موجود در بازار برای دوربین های مداربسته موجود نمی باشد.
یو پی اس ازیرن دارای سیستم های خنک کننده بسیار قوی است که از گرم شدن بیشتر دستگاه و آسیب رسیدن به مدار جلوگیری می نماید.
یو پی اس ازیرن دارای خروجی برق ۲۲۰ ولت است تا شما بتوانید بدون نیاز به سیم کشی و شلوغی موجود در کار نمایشگر خود را به آن وصل نمایید تا در هنگام وصل بودن برق ۲۲۰ ولت بتوانید از یک دستگاه برای رفع نیاز خود استفاده نمایید.

برچسب ها :   ,    ,    ,    ,    ,  

آگهی های مرتبط