classiera loader

سوئیت باغ ویلا اطراف تهران

کاربر 264
کاربر 264

عضو از ۱۳۹۷/۰۱/۰۲

مشاهده همه آگهی ها
  • تاریخ ثبت : 1 سال قبل

  • قیمت: 350,000 تومان

  • وضعیت: نو

  • محل: دماوند, تاررود

  • نمایش ها: 623

شرح

فروش فوری – اجاره سالیانه – اجاره روزانه زمین باغ ویلا سوئیت بالاشهر دماوند ۰۹۱۹۷۲۲۵۵۳۹

خرید,فروش, رهن, پیمانکاری و ساخت , مشارکت”زمین باغ ویلا آپارتمان”دماوند و حومه. در سال ۹۷ فروش زیر ۹۰۰ میلیون- رهن کامل ویلا زیر ۲۵۰ میلیون -اجاره روزانه زیر۳۵۰ هزار تومان نداریم. ۰۹۱۹۷۲۲۵۵۳۹ برای مشاهده عکسها و توضیحات مراجعه فرمائید به وبسایت امداد املاک (۲ کلمه به پارسی در کادر اینترنت بنویسید : امداد املاک) یا www.EMDADAMLAK.ir

دنبال نق زدن و بهانه تراشی, زبانبازی, چانه زنی و قیمت دهی هستی برای مفتخوری و پول ندادن,هرگز مزاحم نباش چه خرید چه اجاره. تماس درجا قطع.
آنچه برای خود میخواهیم,برای شما می پسندیم,۵اصل مهمترین فاکتورهای اجاره دربازار رسمی املاک وخدمات ساختمانی ایران.امداد املاک.ایران هستند:

۱-امنیت و اطمینان(مهمترین فاکتور).۲-تمیزی و نظافت.۳-تجهیزات و امکانات. ۴-دسترسی سریع درحدالقل زمان,مسافت و جاده آسفالت.۵-قیمت مناسب و رضایت خانواده(شما دوست عزیز را نه مشتری بلکه از اعضای خانواده خود میدانیم و شما لایق بهترینها هستید).لذا بهیچ عنوان هیچگونه مکانی از دیگران و واسطه گری نداریم فقط یک یا سه مورد متعلق بخود امداد املاک را داریم بعنوان تنها مرجع رسمی با بیش از یکدهه فعالیت مورد اعتماد و اطمینان با یک تلفن ثابت سالها ۰۹۱۹۷۲۲۵۵۳۹ و وبسایت معتبر قانونی و ثبت شده در ایران www.EMDADAMLAK.IR(نه مثل بقیه که واسطه اند و با یک تلفن ساده یا پول دادن به سایتهای تبلیغاتی شارلاتان فقط بدنبال فریب و چاپیدن مردم هستند). اکثر هتلها و مجتمعهای اقامتی حتی ویلاها و سوئیت ها داخل دوربین دارند برای همین امداد املاک هیچگونه املاکی از دیگران ندارد و فقط موارد متعلق بخودش است که هیچوقت دوربین ندارد,مهمترین امنیت و اطمینان امداد املاک. فقط هم۱مورد داریم:۳۵دقیقه مستقیم از چهارراه تهرانپارس شهر دماوند.خانه ویلائی۲۰۰متری۷۰متر۲خواب نوساز شیک تمیز امن آزاد دربست تا ۴نفر ۳۵۰هزارتومان مازاد نفری ۷۵ هزارتومان.

-فروش زمین باغ ویلا آپارتمان در دماوند و اطراف:

زمین خالی(نه باغ)از متری حدود ۲ میلیون تومان شروع قیمت داریم در قطعات ۱۰۰۰ متر ببالا( چند میلیاردی قیمتشه) و در قطعات زیر ۱۰۰۰متر از حدود ۳ میلیون تومان(سال۹۶نه بعدا)در مرکز شهر دماوند.زیر۳۵۰میلیون تومان آپارتمان نداریم.

– فروش زمین خالی زیر ۶۰۰ میلیون تومان نداریم.حتی در روستاها.قیمت باغ (درختدار)یا زمین دیوارکشی شده با زمین خالی خیلی فرق دارد!مفتخور نفهم. هر درخت از ۲۰۰ هزارتومان تا ۳ میلیون تومان ارزش دارد دیوار اجری متر مربعی ۳۰۰ هزارتومان و سنگ قرمز ۳۸۰ هزار تومان قیمتشه .قرار نیست دهها و صدها میلیون تومان مفتی باشه.

– فروش زمین خوب و خانه ویلائی زیر ۱/۵ میلیارد تومان نداریم در مرکز شهر دماوند. خانه دربست زیر ۷۰۰میلیون تومان نداریم. هرگز قرار نیست ملک خودت در تهران پر از دود و آلودگی و ترافبک تیلیاردی باشه,اجاره و درآمد چند میلیونی بگیری ولی مال دیگران مفت آنهم در فاصله ۳۰ دقیقه!؟ چه خرید چه اجاره.

زمین خالی وسط تهران متری۱۸-۲۰ میلیون و بالاشهر متری ۲۸-۳۰ میلیون تومان هم نیست آنوقت متری ۲-۳ میلیون در فاصله ۳۰ دقیقه گران است؟ متری حدالقل ۲ میلیون تومان هزینه ساخته.آپارتمان متری۱ میلیون,۱۶ واحدی مسکن مهر و یا حدالقل متری ۳ میلیون آپارتمانی که نه زمین مستقل داری نه ساختمان نه آرامش و آسایش با خانه ویلائی دربست و مستقل متری ۴ میلیون تومان(در سال ۹۶ نه بعدا) هرگز قابل مقایسه نیستند که میگی: گرانه! یا خیلی مفتخور بیشعور نفهم و نادانی یا فکر میکنی دیگران اینگونه اند و تو خیلی زرنگی!؟ که توقع داری بهترین ویلای تکواحدی دربست که هم زمین داره و هم ساختمان مستقل با هزارتا توقع در بهترین منطقه با سند ششدانگ,جواز مفت بخری بقیمت کمتر از آپارتمان مسکن مهر!؟ملک میخواهی بخری نه پفک!؟مفتخورنفهم.

– رهن و اجاره ویلا در دماوند تا آبسرد:

رهن کامل ویلای ساده نه مدرن در دماوند و اطراف حتی تا آبسرد بسیار کم است و زیر۲۵۰ میلیون تومان رهن کامل ویلا در دماوند تا آبسرد نیست, نداریم و نخواهید با۴۰تا۱۰۰میلیون تومان درسال۹۷ حتی آپارتمان نمیدهند چه برسد ویلا دربست.ما آپارتمان اجاره ای نداریم.

ویلای دربست با مشخصات ذیل هست ۳۰میلیون پیش+۲میلیون اجاره ماهیانه (بشرط۱۲ماه بهر دلیل کمتر از ۱۲ماه بمانید ۳میلیون تومان با درج این قید و شرط در قرارداد .قرار نیست فقصل گل و بلبل مفتخوری و مفت بشینی بعد زمستان مالک بشینه خودشو نگاه کنه!). فقط ۳۰ میلیون تومان پیش + ۲ میلیون تومان اجاره ماهیانه (بشرط ۱۲ ماهه و تا ماکزیمم ۴-۵ نفر نه لشگر کشی و صدا و مزاحمت و خرابی- بهر دلیل کمتر از ۱۲ ماه بمانید ۳ میلیون تومان با قید شرط در قرارداد) .هرگز کاهش نداریم هرگز تبدیل هم نداریم فقط ۲/۳۰).

– اجاره روزانه سوئیت باغ ویلا: در دماوند و اطراف بسیار نایاب است و زیر۳۵۰ هزارتومان نداریم (۱تا۴ نفر حداکثر, نه ۱۰و ۲۰ نفر چند خانوادگی,هرگز نداریم).
قوانین:
دنبال مفتخوری,چانه زنی و قیمت دهی هستی هرگز مزاحم نباش.

تجربه سالها:آنکه میخواهد۵دقیقه ای میپسندد و بیعانه میده .بقیه دنبال مال مفتند.
جای ۱۰۰تومنک-۲۰۰تومنک نیست,نداریم و نخواهید.حتی ساعتی برای ۲ نفر.

اجاره املاک امداد املاک همیشه ثابت اند شنبه جمعه تعطیلات فقط ۳۵۰ هزارتومان
زیر۳۵۰هزارتومان مکانی نداریم.چه یکساعت چه نصف روز.چه یکروز ۳۵۰ است
با۳۵۰تومان بی ارزش توقع باغ,ویلای استخردار لاکچری بایک ایل نداشته باش
هیچگونه مکانی برای دورهمی, جشن و پارتی, حتی چهارشنبه سوری نداریم.
تحویل مکان ۸یا۱۰صبح و تخلیه۱۰صبح فردا است,عصر و شبانه پذیرش نداریم.
پذیرش فقط باپرداخت بیعانه و رزرو قبلی است,پذیرش آنی و بی بیعانه نداریم.
چه یک روز,چه چند روز و ماه کل اجاره را اول میپردازید,میخواهید بمانیدیانمانید.
نه بیعانه و نه اجاره پرداختی یک یا چند روزه هرگز برنمیگردد, بمانید یا نمانید.
اجاره روزانه خانه ویلائی ذیل فقط ۳۵۰ برای۱تا۴نفر,مازاد نفری ۷۵هزارتومان.
ساعتکار: ۸ تا ظهر-۱۴تا ۲۰ هر روز است نه ظهر,شب و نصف شب و مزاحمت.
درمکانهای دیگران هرجائی: امنیت,نظافت,راه آسفالت,آب و گاز شهری نیست.

چرا هتل, میهمانسرا؟ با محطیهای خشک و بی روح مصنوعی و شرایط خاص! یا سوئیتهای ۲۵متری بدون اطاق گرانقیمت حدالقل ۳۵۰هزارتومان دیگران! خانه ویلائی ۲۰۰ متری – ۷۰متر بنا شیک نوساز دربست مجهز تمیز امن با محیط سرسبز و درختکاری شده- ۲ اطاق خواب با تخفیف ویژه و عرضه مستقیم و بدون واسطه در بالاشهر دماوند(۳۵ دقیقه مستقیم از چهارراه تهرانپارس) با ۲۵% تخفیف ویژه ۴۰۰ ندهید. فقط ۳۵۰ هزارتومان از ۱ تا ۴ نفر, مازاد نفری ۷۵ هزارتومان. هم جای بهتر میگیرید هم قیمت کمتر می دهید.

خانه ویلائی ۲۰۰ مترمربعی مستطیلی چهارگوش روبه قبله و آفتابرو دلباز بسیار تمیز شیک و نوساز دربست با ۷۰ متر ساختمان نوساز ۲ اطاق خواب,هر اطاق ۱تختخواب تک نفره با بخاری گازی نو و شیک مجزا,۳ دست رختخواب تمیز با ملحفهای نو,تراس و حیاط,آشپزخانه اوپن.یخچال فریز.اجاقگاز۳شعله. کابینت نو.مبلمان.ماشین لباسشوئی.آبگرمکن گازی شهری نو بوتان تلویزیون رنگی و …. لوازم کامل پذیرائی و آشپزی,فوتبال دستی بچه ها و سایر موارد. سرویس بهداشتی ایرانی جدید و تمیز بهمراه فرنگی دستی باربیکیو (هم منقل نو هم آجری و طبیعی با ۱۲ تا سیخ) محیطی بسیار امن با امنیت تضمین شده دنج و بی سروصدا و دربست و راحت و شیک و نوساز و بسیار تمیز و درختکاری شده با هوای پاک و دلنشین بالاشهر دماوند فقط ۳۵ دقیقه از چهارراه تهرانپارس شهر مرکزی دماوند.منطقه بالای شهر دسترسی سریع به نانوائی سوپر مارکت, مکانهای تفریحی, گردشگری و طبیعت بکر و رودخانه ها. جهت حداکثر تمیزی و بهداشت تمام روبالشی,روتشکی و ملحفه ها عمدا سفیدند.

سرویس بسیارتمیز.مایع ظرفشوئی,صابون و کلینکس اختصاصی شما هست. حتما و قطعا می پسندید ,مدام میآئید.حتی نمی پرسیم اسم شما چی هست؟

با توجه به گرانی مکانهای اقامتی در ایام خاص در سال مانند عید و تعطیلات .مجموعه ای از سوئیت باغ ویلا و مهمانسراهای تحت پوشش امداد املاک ایران بعنوان تنها مرجع رسمی تائید شده در تضمین امنیت, تجهیزات و تمیزی امکان اقامتی با قیمت مناسب در خدمت همه عزیزان متقاضی با کیفیتی ممتاز و غیر قابل مقایسه با سایر مکانها با کمترین قیمت ممکن و کمتر از سایر مکانها بصورت عرضه مستقیم و بدون واسطه در خدمت همه عزیزان متقاضی است.( متوانید عینا کیفیت مکان, امنیت تضمین شده, تجهیزات, تمیزی و دسترسی سریع و ساده در کمترین زمان, و قیمت را در بازدید مستقیم از مکانهای امداد املاک ایران با سایر مکانهای اقامتی را بوضوح ببینید) .لطفا ابتدا به وبسایت : امداد املاک ایران مراجعه فرمائید بعد با شماره ۰۹۱۹۷۲۲۵۵۳۹ در ساعات ۸ تا ظهر – ۱۴ تا ۲۰ ( نه ظهر و شب و نصف شب و مزاحمت) تماس بگیرید. توضیحات کامل بهمراه عکسها و قیمتها در وبسایت هست. دو کلمه در کادر اینترنت بپارسی بنویسید: امداد املاک یا EMDADAMLAK.ir

نمونه: بجای سوئیت هتلی و مجتمعی حداکثر ۱۵ تا ۲۰ متری بدون اطاق مثل زندان دیگران که هیچ امکاناتی ( نه دربست , نه وسایل آشپزی مثل تهیه چای یا کباب , نه آزادی و تفریح و فضای سبز و….) ندارد و با قیمت حدالقل نفری ۷۵ تا ۱۵۰ هزارتومان بدون هیچ تخفیفی ارائه میشوند با خانه ویلائی ۲۰۰ متری ۷۰ متر بنا ۲ خواب نوساز شیک تمیز امن دربست با امکانات فول با فاصله حداکثر ۳۵-۴۰ دقیقه مستقیم از چهارراه تهرانپارس .شهر مرکزی دماوند منطقه بالای شهر با همان قیمت سوئیت کوچک دیگران بگیرید.۱ تا ۴ نفر فقط ۳۵۰ هزارتومان بی چانه.تحویل ۱۰ صبح و تخلیه ۱۰ صبح فردا است .پذیرش فقط با پرداخت ۲۰۰ هزارتومان بیعانه و رزرو قبلی امکانپذیر است.عکس و مشخصات و قیمت در سایت امداد املاک ایران هست ارسال تلگرامی و ایمیلی هرگز نداریم.مواقع بیش از یکروز کل اجاره درجا همان اول دریافت میشود میخواهید بمانید یا نمانید. چه یکساعت چه یکروز و چه ۱۰۰۰ روز هم بخواهید قیمت همان ۳۵۰ هزارتومان برای ۱ تا ۴ نفر (بیش از ۴ نفر .هرنفر ۷۵ هزارتومان است تا ماکزیمم هم ۸ نفر). پس مدام نپرسید چند روز بخواهید چقدر میشود. ما شنبه و جمعه و تعطیلات همیشه یک قیمت هستیم برخلاف دیگران.هیچگونه مکانی برای دورهمی, جشن و پارتی ,حتی چهارشنبه سوری نداریم.

برچسب ها :   ,  

آگهی های مرتبط