classiera loader

خرید/فروش/نمایندگی رفرکتومتر

کاربر 2569
کاربر 2569

عضو از ۱۳۹۷/۰۵/۰۶

مشاهده همه آگهی ها
  • تاریخ ثبت : 11 ماه قبل

  • قیمت: تماس بگیرید

  • وضعیت: نو

  • محل: تهران

  • نمایش ها: 343

شرح

شرکت مهام آزما از ده سال گدشته شروع به فعالیت بازرگانی نموده است وبرنامه های کاری این شرکت عمدتاً واردات انواع دستگاه های آزمایشگاهی بویژه رفراکتومتر های کمپانی آتاگو (ATAGO ) ژاپن بوده است و در حال حاضر یکی از نمایندگی های رسمی فروش رفراکتومتر های کمپانی آتاگو ( ATAGO ) ژاپن در سراسر کشور می باشد.
رفرکتومتر یا رفراکتومتر (refractometer) از دو کــلــمــــه (Refract(o بــه مـعـنــی شـکـسـتــن و meter بـه معنـی سنجش تشکیل شده است و به معنی شکست سنج است.
رفرکتومتر نوعی دستگاه برای تشخیص خلوص و شناسایی مواد در آزمایشگاه می باشد و به عملی که انجام می دهد رفرکتومتری گفته می شود؛ رفرکتومتری در واقع ضریب شکست مایعات و گازها و جامدات می باشد.
در مصارف پزشکی و آزمایشگاهی رفرکتومتر برای تشخیص میزان اوره، چربی خون ،غلظت مایعات، قند خون و همچنین پروتئین خون مورد استفده قرار می گیرد.مهمترین کاربرد ان تعیین غلظت Urine است.
این شرکت سیستم فروش تلفنی، فروش اینترنتی را نیز برای فروش رفراکتومتر های وارداتی خود راه اندازی نموده است. کار اصلی ما توزیع انحصاری محصولات و پخش مستقیم تجهیزات آزمایشگاهی در دوران فرا صنعتی امروزه میباشد که آن را به دست مصرف کنندگان عزیز برسانیم که در مدل های زیر ارایه میشود:
انواع رفراکتومتر چشمی مدل Master HSR , Master 53p و مدل های دیگر با بریکس های متقاوت ساخت کمپانی آتاگو ( ATAGO ) ژاپن
انواع رفراکتومتر دیجیتالی مدل PAL1 , PAL2, PAL3 , PAL S , PAL aکمپانی آتاگو ( ATAGO ) ژاپن
انواع رفراکتومتر رومیزی کمپانی آتاگو ( ATAGO ) ژاپن
انواع رفراکتومتر پرتابل کمپانی آتاگو ( ATAGO ) ژاپن
انواع پلاریمتر کمپانی آتاگو ( ATAGO ) ژاپن
همانگونه که برای محقیقین سراسر دنیا آشکاراست محصولات آتاگو (ATAGO ) ژاپن بعلت داشتن کیفیت و کارایی بالا به عنوان یکی از محصولات مورد دلخواه کاربران می باشد .در این راستا شرکت مهام آزما با اخذ نمایندگی فروش از کمپانی آتاگو (ATAGO ) ژاپن بر این سعی است تا مراکز و موسسات آزمایشگاهی را با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی در دوران فرا صنعتی امروز همسو سازد .

لطفا برای کسب اطلاعات بیشترواستعلام قیمت با ما تماس حاصل فرمایید.

آدرس : تهران – سهرودی – خیابان آپادانا – ساختمان آپادانا
تلفن : ۰۲۱۸۸۷۳۶۸۲۰-۰۲۱۸۸۲۹۳۸۴
فکس : ۸۸۲۹۳۸۴
همراه :۰۹۱۲۷۳۹۷۲۹۰ مهندس آتش بیگ

آگهی های مرتبط