classiera loader

دستگاه فشارسنج

کاربر 66
کاربر 66

عضو از ۱۳۹۶/۱۰/۱۸

مشاهده همه آگهی ها
  • تاریخ ثبت : 6 ماه قبل

  • قیمت: 234,000 تومان

  • وضعیت: نو

  • محل: تهران

  • نمایش ها: 219

شرح

فشارسنج دیجیتال بازویی AND (ای ان دی) مدل UA-767FW:
فشار سنج ای ان دی مدل ۷۶۷FW (تکنولوژی ژاپن) یک دستگاه سنجش فشار خون با دقت بسیار بالا و دارای حافظه برای تعریف چهار (۴) کاربر برای منازل و حتی مراکز درمانی طراحی شده است. این دستگاه در حال حاظر در رتبه نخست سنجش دقیق فشار خون در جهان قرار دارد.
دقت در رفع نواقص و کاستی های سایر محصولات در این مدل به خوبی مورد نظر قرار گرفته است. به طوری که اگر در جنسیت پارچه قابل شتسشوی کاف یا محل اتصال شلنگ به دستگاه توجه نمایید متوجه تمایز بسیار فاحش این دستگاه با سایر برند ها و دستگاه های فشار خون هم سطح آن خواهید شد.
و اما مهم ترین نکته برای انتخاب و خرید این محصول کنترل میزان فشار کاف بر روی دست می باشد که این امر توسط هسته آی سی پروسسور قدرتمند کیت تخصصی A&D Medical امکان پذیر می باشد و طراحی کاف بزرگتر این کار را راحت تر می سازد و هر شخص بدون ایجاد استرس و واکنش نسبت به فشار کاف ایجاد شده، مورد سنجش فشار خون دقیق قرار می گیرد.
این مدل دستگاه از محصولات AND همانند سایر فشار سنج های این برند دارای نشان Clinically Validated می باشد که مورد تایید صدها پزشک متخصص قلب و عروق در سراسر جهان قرار گرفته و این توفیق امکان استفاده این محصول را در مطب ها، مراکز درمانی و حتی بیمارستان ها فراهم می آورد.
این محصول شامل ۱ سال وارانتی (تعویض) بدون قید و شرط، ۳ سال گارانتی و پشتیبانی رایگان و ۵ سال خدمات پس از فروش منصفانه می باشد.

آگهی های مرتبط